Caracteristici generale
| Putere | 6 kW |
| Tensiune | 220 V |
| Reglarea puterii | 2/4/6 kW |
| Număr de circuite | 1 |
| Randament | 99 % |
| Zona de încălzire | 60 m² |
| Presiune admisă | 2.9 bar |
| Vas de expansiune | 7 l |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 675х383х235 mm |
| Greutate | 30 kg |
| Culoare | gri |
| Tipul de instalare | pe perete |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala murala electrica Tenko Standart Plus Digital SDКЕ+ 6kW 220V sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.