| Putere | 2300 W |
| Capacitate | 4 felii |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | inox |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Lungime cablu alimentare | 0.8 m |
| Culoare | bej |
| Dimensiuni | 28.8x20.9x30.9 cm |
| Greutate | 2.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 33 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782555862 |









