Caracteristici generale
| Putere | 850 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Autocentrare felii de paine | da |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | plastic |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Sistem de stocare a cablului | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 18x16.6x30.6 cm |
| Greutate | 1.18 kg |
Alte informații
| Producător | Heinner |
| Cod EAN | 5949088518067 |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine Heinner HTP-850BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.