Caracteristici generale
| Putere | 750 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | plastic |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Sistem de stocare a cablului | da |
| Lungime cablu alimentare | 0.8 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 26.6x15.6x17.9 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kumtel |
| Cod EAN | 8694740416539 |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine Kumtel HTS-02 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.