Caracteristici generale
| Putere maximă | 1000 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 5/7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 260x120x300 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.63 kg |
| Producător | Kumtel |
| Cod EAN | 8694740423483 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Kumtel HMG-03 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.