Caracteristici generale
| Tip | centrifugal |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Diam. tub alimentare | 6.5 mm |
| Cană pentru suc | 0.4 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.7 l |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | da |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | da |
| Culoare | inox |
| Set | sticla de suc de tritan |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zelmer |
Specificațiile și imaginile produsului Storcător Zelmer ZJE4800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.