| Colecția | Touch |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200x290 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Densitatea | 600000 puncte/m² |
| Culoare | gri |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | micropoliester |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Ecofloor |









