Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor de apă | 200 ml |
| Jet de abur continuu | 25 g/min |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Autonomie | 8 min |
| Culoare | alb/albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Decakila |
| Cod EAN | 6941556299644 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Decakila KEEN003W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.