Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Putere | 10 W |
| Clasă de protecţie | I |
| Temperatura de culoare | 3000 К |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Dimensiuni | 170x40x160 mm |
| Greutate | 0.64 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Corp de iluminat cu sina Tk-Lighting Tracer 4141 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.