Caracteristici generale
| Serie | Enzo Long |
| Lăţime | 140 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Înălţime | 220 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 35 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | aur |
| Specificații | Producator: Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Tk-Lighting Enzo Long 6624 Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.