| Tipul motorului | benzină |
| Puterea | 5000 W |
| Puterea | 6.5 c.p. |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 1.4 l |
| Tipul combustibilului | benzin |
| Capacitate motorului | 224 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Numărul de niveluri de înălțime de tăiere | 5 |
| Înălțimea minimă de tăiere | 35 mm |
| Înălțimea maximă de tăiere | 75 mm |
| Lățimea de tăiere | 69 cm |
| Suprafață cultivată recomandată | 2600 m2 |
| Volumul rezervorului pentru iarbă | 220 l |
| Lumină | da |
| Greutatea | 140 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |


