Caracteristici generale
| Tipul | electric |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Funcții | aspirare ,
suflare |
| Putere | 650 W |
| Volumul maxim de aer | 4.1 m³/ora |
| Curea de umăr | da |
| Sac de gunoi | da |
| Dimensiuni | 375х315х108 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
| Cod EAN | 3800972004573 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator-suflător de frunze Raider RDI-EBV06 (77501) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.