Caracteristici generale
| Duze | pentru arbuști ,
pentru crengi |
| Puterea | 900 W |
| Lungimea barului | 197 cm |
| Bara | telescopic |
| lungimea lamei | 460 mm |
| Lungimea pânzei de ferăstrău | 412 mm |
| Sursă de alimentare | rețea |
| Pitch de dinți | 20 mm |
| Viteza oscilației | 2100 1/min |
| Greutate | 4.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825666663 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău de taiat la înălțime Einhell GC-HH 9046 (34.038.80) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.