Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 150 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 80 mm |
| Eliberare | vertical |
| Scurgerea apei | 40 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | uscat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 150х150 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Rusia |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Aquant ST2115-36-MR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.