Caracteristici generale
| Tip | mecanism de scurgere |
| Moduri | mod unic |
| Diametrul de evacuare | 60 mm |
| Sistem de spălare | buton |
| Регулировка по высоте | da |
| Înălțimea minimă de montare | 300 mm |
| Înălțimea maximă de montare | 440 mm |
| Elementele de fixare incluse | da |
| Material | ABS |
| Culoare butonul/maneta de scurgere | alb |
| Dimensiuni | 350х115х105 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Flotor de scurgere Ani Plast WC7010 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.