Caracteristici generale
| Tip | mecanism de scurgere |
| Moduri | mod unic |
| Diametrul de evacuare | 32 mm |
| Sistem de spălare | pârghie |
| Tip de conectare | lateral |
| Diametrul conexiunii | 1/2" mm |
| Регулировка по высоте | da |
| Înălțimea minimă de montare | 234 mm |
| Înălțimea maximă de montare | 328 mm |
| Material | ABS |
| Culoare butonul/maneta de scurgere | alb |
| Dimensiuni | 328х139 mm |
| Țara de fabricație | Russia |
Specificațiile și imaginile produsului Flotor de scurgere Ani Plast WC5010 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.