| Tip | mecanism de scurgere |
| Moduri | mod unic |
| Diametrul de evacuare | 60 mm |
| Sistem de spălare | buton |
| Tip de conectare | lateral |
| Diametrul conexiunii | 1/2" mm |
| Регулировка по высоте | da |
| Material | ABS |
| Culoare butonul/maneta de scurgere | crom |
| Greutate | 0.64 kg |
| Dimensiuni | 390х90х160 mm |
| Producător | Gappo |









