Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 100 mm |
| Lățime nișă | 100 mm |
| Scurgerea apei | 36 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 100х100 mm |
| Material carcasa | inox |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.38 kg |
| Producător | Fanski |
| Cod EAN | 2100000578665 |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Fanski CP2201B-1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.