Caracteristici generale
| Tip | grătar |
| Lungime | 700 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 155 mm |
| Lățime nișă | 70 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 30 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sigiliu | uscat |
| Material sigiliu | plastic |
| Material carcasa | inox |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.33 kg |
| Producător | Gappo |
| Cod EAN | 6959477696756 |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Gappo G87007-4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.