| Tip | grătar |
| Lungime | 700 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 155 mm |
| Lățime nișă | 70 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 30 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sigiliu | combinat |
| Material sigiliu | plastic |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Material carcasa | inox |
| Producător | Gappo |









