Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 600 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 85 mm |
| Lățime nișă | 110 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 45 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 600х70 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | China |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Gappo G86007-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.