| Tip | scară |
| Lungime | 650 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 65 mm |
| Lățime nișă | 124 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | combinat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 650х60 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Czech Republic |
| Producător | Chudej |
| Cod EAN | 8595587422632 |









