| Tip | scară |
| Lungime | 244 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 150 mm |
| Lățime nișă | 244 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 24 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 110 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | combinat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | fontă |
| Dimensiuni gratar | 244х244 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producător | HL |







