| Tip | scară |
| Lungime | 240 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 285 mm |
| Eliberare | vertical |
| Diametru țevi de scurgere | 110 mm |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | fontă |
| Dimensiuni gratar | 244х244 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Greutate | 11.861 kg |
| Producător | HL |









