| Tip | scară |
| Lungime | 145 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 97 mm |
| Lățime nișă | 145 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 48 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 75 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | combinat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 138х138 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Greutate | 1.069 kg |
| Producător | HL |









