| Tip | scară |
| Lungime | 633 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 80 mm |
| Lățime nișă | 108 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Diametru țevi de scurgere | 57 mm |
| Sarcina maximă | 1500 kg |
| Sigiliu | combinat |
| Material sigiliu | plastic |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 600х70 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Czech Republic |
| Producător | Imprese |









