| Lungime | 833 mm |
| Lățime nișă | 108 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 50 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sigiliu | combinat |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 800x70 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Czech Republic |
| Producător | Imprese |









