Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 800 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 70 mm |
| Lățime nișă | 100 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 25 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 40 mm,
50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | combinat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Material carcasa | plastic |
| Producator | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș Shower Forte-S 80cm Inox sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.