| Tip | scară |
| Lungime | 400 mm |
| Lățime nișă | 68 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Diametru țevi de scurgere | 50 mm |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Sigiliu | uscat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 400х68 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producător | Visam |









