| Numărul de camere IP conectate | 32 |
| Ieșiri video | HDMI , VGA |
| Rezoluția de înregistrare | 32 МП |
| Video compresie | H.264 , H.264+ , H.265 , H.265+ |
| Rezolutia display-ului | 3840x2160 |
| Viteza de inregistrare | 30 cadre/sec. |
| Numărul de HDD | 4 |
| Capacitatea HDD | 20 TB |
| Consum de energie | 50 W |
| Protocoale de rețea acceptate | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS |
| Alimentare | 110–240 V AC |
| Dimensiuni | 440x391x72 mm |
| Greutate | 5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikvision |









