| Cantitatea coardelor | 4 buc |
| Pickupuri | J / P |
| Controale de volum | 2 |
| Controale de ton | 1 |
| Comutator pickup | Split Coil x 1, Single Coil x 1 |
| Materialul corpului | arin |
| Cordar | Vintage Style |
| Tip de fixare gâtului | cu șuruburi |
| Numărul de taste | 24 |
| Lățimea la piuliță | 40 mm |
| Raza tastierei | 10 " |
| Menzura | 34 " |
| Chei | acoperite |
| Materialul gâtului | lemn de arțar |
| Tastiera | palisandru |
| Producător | Yamaha |
| Cod EAN | 4957812544740 |






