Caracteristici generale
| înălțime | 300 cm |
| Diametru | 165 cm |
| Numărul de ramuri | 4599 |
| Din silicon | da |
| Сuloare | verde |
| Material suport | metal |
| Material crengi | polietilena |
| Tipul ramurilor | 3D ,
turnate |
| Dimensiuni de ambalare | 2x1500x350x340 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Brad artificial Divi Trees Collection Grand Elite Premium 3.0m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.