Caracteristici generale
| Seria | Canaz |
| Material carcasă | PAL ,
metal |
| Culoare carcasă | alb |
| Lăţime | 120 cm |
| Înălţime | 33 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Greutate | 12 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Trendy Canaz Black/White 120x33x30cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.