Caracteristici generale
| Seria | Kuttap |
| Înălțime | 182 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 22 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Culoarea rafturi | alb |
| Greutate | 30 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
| Cod EAN | 2009997934938 |
Specificațiile și imaginile produsului Etajeră Trendy Kuttap White 90x182x22cm GTR000480 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.