Caracteristici generale
| Seria | Matera |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Lăţime | 150 cm |
| Înălţime | 41.6 cm |
| Adâncime | 31.5 cm |
| Greutate | 24.5 kg |
| Altele | include două rafturi de perete: 40х16.8 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Trendy Matera White 150x42x32cm GTR006377 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.