Caracteristici generale
| Seria | Paris |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | nuc |
| Lăţime | 160 cm |
| Înălţime | 35 cm |
| Adâncime | 25 cm |
| Greutate | 16.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Trendy Paris Walnut 160x35x25cm GTR006340 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.