Caracteristici generale
| Tapiserie | material |
| Material carcasa | metal |
| Material picioare | metal |
| Culoarea tapiseriei | muştar |
| Extensibil | da |
| Dimensiunea fotoliului (L×A×Î) | 67x78x78 cm |
| Dimensiunea patului extins (L×A×Î) | 60x175 cm |
| Încărcătura maximală | 100 kg |
| Masă | 20 kg |
| Particularități | 14 niveluri de reglare a spătarului ,
stofa poliester |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Fotoliu Trendy Sando Mustard 78x67x78cm GTR002971 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.