Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Lățime | 60 cm |
| Inălțime | 97 cm |
| Adâncime | 34 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Rafturi pentru pantofi Trendy Venedik White 60x97x34cm (GTR008081) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.