Caracteristici generale
| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/2" |
| Material | oțel |
| Lungimea | 255 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Numărul de dinți | 72 |
| Greutatea | 0.6 kg |
Alte informații
| Producător | JBM |
| Cod EAN | 8435034540192 |
Specificațiile și imaginile produsului Сlichet JBM 54019 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.