Caracteristici generale
| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/2" |
| Material | oțel CrV |
| Lungimea | 125 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | oțel |
| Mecanism cu clichet | da |
| Numărul de dinți | 64 |
| Greutatea | 0.22 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Сlichet King Tony 4760-05 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.