| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/4" |
| Material | oțel Cr-Mo , CrV |
| Lungimea | 127 mm |
| Lățimea | 64 mm |
| Înălțimea | 30 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | oțel |
| Mecanism cu clichet | da |
| Numărul de dinți | 60 |
| Greutatea | 0.08 kg |
| Producător | King Tony |
| Cod EAN | 4712755330450 |









