Caracteristici generale
| Numar piepteni | 9 |
| Trepte de taiere | 14 |
| Lungimea minimă | 0.2 mm |
| Lungimea maximă | 21 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | gri |
| Greutate | 238 g |
| Set | Accesoriu pieptene pentru păr scurt, 3-11 mm ,
Accesoriu pieptene de 1 mm ,
Accesoriu pieptene pentru păr lung, 13-21 mm ,
Accesoriu pieptene de 2 mm ,
Accesoriu de styling de precizie ,
Accesoriu pentru nas și urechi ,
Accesoriu de ras pentru corp ,
Accesoriu pentru zone sensibile |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.62 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8700216429160 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Braun AIO5520 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.