| Numar piepteni | 2 |
| Trepte de taiere | 21 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 20 mm |
| Lăţimea cuţitului | 32 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 8 ore |
| Autonomie | 90 min |
| Culoare | negru |
| Set | 2 accesorii , pieptene , ulei , perie de curățare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rowenta |
























