| Numar piepteni | 2 |
| Trepte de taiere | 29 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 30 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1.5 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | negru/portocaliu |
| Greutate | 230 g |
| Set | husa de depozitare , ulei pentru lame , Perie de curățare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rowenta |
























