Caracteristici generale
| Material carcasă | metal |
| Materialul şezutului | stofă |
| Tip șezut | tapițat |
| Culoare | verde |
| Lățime | 520 mm |
| Adâncime | 350 mm |
| Înălțime | 440 mm |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 520x350x440 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Taburet Deco Trio (Green) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.