| Scopul | pentru îngrijirea câinilor , pentru îngrijirea pisicilor |
| Numar piepteni | 4 |
| Lungimea minimă | 0.7 mm |
| Lungimea maximă | 3 mm |
| Lăţimea cuţitului | 46 mm |
| Alimentare | baterie |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 75 min |
| Culoare | roz |
| Greutate | 270 g |
| Set | suport de încărcare , adaptor de rețea , 2 baterii , patru duze (3, 6, 9, 12 mm) , ulei , ciucure |
| Producător | Wahl |
| Cod EAN | 4015110029489 |


