| Tip | baston cu suport |
| Material de baza | aluminiu |
| Material de mâner | plastic |
| Material de virf | cauciuc |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Min. înălţime | 74.5 cm |
| Max. înălţime | 97.5 сm |
| Greutate maximă acceptată | 100 kg |
| Greutatea bastonului | 1 kg |
| Culoare | maro |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yuwell |
| Cod EAN | 2000000244617 |