| Tip | scaun pentru gamerii |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 44 cm |
| Adâncime scaun | 130 cm |
| Înălţime spătar | 50 cm |
| Dimensiuni | 130x44x16 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 6.1 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 125 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439250718 |









