Caracteristici generale
| Form Factor | extern |
| Interfaţă de conectare | USB 3.0 |
| Sloturi pentru carduri de memorie | SDHC ,
SDXC ,
microSDHC ,
microSDXC ,
MS ,
CF |
| Dimensiuni | 67.6x45x15.2 mm |
| Greutate | 32 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.09 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557842682 |
Specificațiile și imaginile produsului Cititor de carduri Transcend TS-RDF8 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.