A = 410 cm
B = 460 cm
C = 386 cm
B1 = 460 cm
C1 = 651 cm
B2 = 700 cm
A1 = 970 cm
B3 = 970 cm
| Tip | scară |
| Construcție | cu trei tronsoane |
| Înălţime de lucru ? | 970 cm |
| Lungimea totală | 970 cm |
| Număr trepte | 3x14 |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Material | aluminiu |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Dimensiune pliată | 48x410x18 cm |
| Greutate | 28.5 kg |
| Producător | Cagsan |









